زیبایی دندان

آفرینش لبخندی زیبا و درخشان

جرم دنداندندان زیبا و ردیف

مهم ترین عامل جذابیت چهره "لبخند" شماست. دندانهای سفید و مرتب اعتماد به نفس افراد را بهبود داده و آنها را در برقراری تعاملات فردی و اجتماعی موفق تر می سازد.
درمان های زیبایی بلیچینگ (سفید کردن دندانها) در مطب و منزل، بدون هیچگونه آسیبی آثار بدرنگی ها را از روی دندانها از بین می برد.
"طراحی لبخند" رنگ، شکل و نامرتبی های دندان را اصلاح می کند و به کمک انواع لمینت های کامپوزیتی و سرامیکی زیبایی می آفریند. بهترین برندهای متریال در خدمت زیبایی شماست.

شما فکر می کنید مهم ترین چیزی که در زمان ملاقات با افراد شما را جذاب نشان می دهد چیست؟ بله! لبخندی زیبا و جذاب. پس اولین قدم آن است که به دنبال یک دندانپزشک زیبایی خوب در تهران یا هر شهری که زندگی می کنید بگردید، تا خط مقدم جذابیت شما را مدیریت کند.

 

عطر خوب، لباس شیک و موهای زیبا همگی باهم فقط 22% باعث جذب افراد به شما می شود، در حالیکه زیبایی دندان به تنهایی 47% شما را دوست داشتنی تر نشان می دهد.

 

دندانپزشک زیبایی خوب در تهران

 

زیبایی دندان، چیزی است که هر کسی با یک نگاه متوجه آن می شود. اما تنها یک دندانپزشک زیبایی خوب است که می تواند جزیی ترین اشکالات دندانها را تشخیص داد و گاهی تنها با چند دقیقه کار، ظاهر شما را از این رو به آن رو کند!

چگونه دندانپزشک زیبایی خوب در تهران ، تبریز،یا هر شهر دیگری را پیدا کنیم؟

کار سختی نیست! به این نکات توجه کنید.

  1. زیبایی دندان اصول علمی دارد اما تا حدودی سلیقه ای هم هست است: مثلا هر دندان باید سایز مشخصی داشته باشد که در خانم ها و آقایان متفاوت است. حتی شکل دندان ها هم در خانمها و آقایان با هم تفاوت می کند.

خانم ها دندان های ریزتری نسبت به آقایان دارند. و لبه های دندانشان گردتر و ظریف تر است. و وقتی که می خندند، حالت دالبری بین لبه های دندانشان دیده می شود.

اما آقایان دندانهای درشت تری دارند. لبه دندانهایشان صاف و بدون فاصله هست و این باعث می شود آنها را جدی تر و قوی تر نشان دهد.

یک دندانپزشک زیبایی خوب همین جزییات را رعایت می کند که کارش متفاوت و اختصاصی هر بیمار باشد.

2.  یک دندانپزشک زیبایی خوب، به خواسته شما در مورد دندانهایتان و علاقمندی شما، توجه می کند. گرچه علم دندانپزشکی را در اختیار دارد، اما تا  جایی که از لحاظ زیبایی و سلامت دندانها ممکن باشد، تلاش می کند که نظر شما را تامین کند. شما می توانید با مشورت ایشان درمانی که حداکثر میزان رضایت شما را تامین می کند،انتخاب کنید.

3. شما با یک دندانپزشک زیبایی خوب می توانید در مورد اشکالات دندان تان به توافق برسید. لازم است که خودتان بدانید دقیقا چه چیزی می خواهید و اشکال دندان هایتان از نظر خودتان چیست. مثلا ممکن اسن از رنگ زرد دندان هایتان ناراضی باشید. یا دوست داشته باشید دندانهایتان بلندتر شوند. ممکن است دندان هایتان عقب و جلو یا کج درآمده باشند. در این صورت خیلی زود می توانید به نتیجه برسید!

دندانپزشک زیبایی خوب در تهران و سایر شهرهای دیگر را می توان به راحتی با یک جستجوی ساده پیدا کرد و با یک جلسه ملاقات به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که آیا مایلید زیبایی دندان خودتان را به ایشان بسپارید؟

 

دندانپزشک زیبایی خوب در تهران

دندانپزشک زیبایی خوب در تهران و زیبایی دندان

خدمات زیبایی دندان ها شامل چه مواردی است؟

خیلی اوقات مراجعین ازما می پرسند که بهترین روش زیبایی دندان چیست؟ جواب این سوال بستگی به این دارد که شما چه مشکلی با دندان هایتان دارید؟

  1. بلیچینگ دندان: اگر دندانهایتان صاف و مرتب است، بلندی دندانهایتان را دوست دارید و تنها مشکل شما زرد بودن دندان هایتان است؛ به سراغ بلیچینگ دندان بروید. این روش، ساده ترین و ارزان ترین و از همه مهمتر بی آسیب ترین روش برای زیبایی دندان است. می توانید دندان هایتان را در مطب یا در خانه سفید کنید.

 

2. کامپوزیت دندان : با کمک کامپوزیت دندان، انقلابی در زیبایی ایجاد شد. برای افرادی که دندانهایشان تا حدی نامرتب است،کامپوزیت دندان انتخاب ایده آلی است. با کامپوزیت دندان، می شود که دندانها را یکدست و ردیف کرذ، رنگشان را روشن تر کرد و زیبا شد! این روش هزینه اقتصادی تری دارد . برای اینکه مزایا و معایبش را بدانید و با مراقبت هایش آشنا شوید، حتما مقاله کامپوزیت دندان را بخوانید.

 

3. لمینت دندان: زیباترین و درخشان ترین دندانها را می توان با کمک لمینت های سرامیکی دندان ایجاد کرد. این درمان نسبت به سایر درمانها کمی گرانتر است، اما تمام زیبایی هایی که کامپوزیت دندان دارد را می توان با کیفیت بالاتر از لمینیت های دندانی به دست آورد. لمینت های دندان، عمر طولانی تری از بقیه درمان ها دارند و به مرور زمان، رنگشان پایدار و زیبا باقی می ماند. این ویدیو را از یوتیوب ببینید تا با مراحل لمینت دندان آشنا شوید.

 

 

4. روکش دندان: روکش دندان، یک کلاهک یا تاج است که روی دندان قرار می گیرد. اگر دندان برنجی شکل (دندانهای ریز با فاصله) داشته باشید، یا قبلا درمان عصب کشی دندان انجام داده باشید، روکش آن را به خوبی بازسازی میکند تا رنگ و فرم آن شبیه دندانهای سالم بشود. علاوه بر این استحکام دندان هم بیشتر می شود. اگر می خواهید در مورد روکش دندان بیشتر بخوانید، نکات طلایی اینجا هست.

 

5. اسنپ آن اسمایل: این دیگر معجزه زیبایی در چند دقیقه است. کاری آسان و سریع و کم هزینه که طی چند دقیقه زیبایی تان را برمی گرداند. یک پلاکی شامل دندان های زیبا و مرتب و یکدست که برای شما ساخته می شود و آن را در دهانتان می گذارید. می توانید به راحتی با آن غذا بخورید و حرف بزنید. این پلاک متحرک است و برای شرکت در مهمانی یا جلسات مهم می توانید آن را در دهان بگذارید و بعد بردارید. اگر به دنبال توضیحات کامل این تکنولوژی جدید هستید، ایینجا نوشته ایم.

 

6. ارتودنسی: بعضی افراد اصلا نباید به سراغ درمان های زیبایی دندان بروند. در واقع در بسیاری از ناهنجاری های دندانها، زیبایی مدنظر  با لمینت دندان یا کامپوزیت دندان  به  دست نمی آید و بیمار بعد از صرف هزینه بالای درمان، هنوز هم از نتیجه درمان راضی نخواهد بود. در واقع باید بدانیم:”  چه افرادی به سراغ درمان زیبایی درمان نروند ؟ ”

  • اگر فک پایین شما خیلی جلو یا خیلی عقب است، درمان زیبایی دندان به تنهایی مشکل شما را حل نمی کند.
  • اگر دندان های شما خیلی جلو و عقب و بهم ریخته هستند و روی هم رفتگی زیادی دارند، زیبایی دندان با تراش زیاد دندان باید انجام شود و صلاح نیست.
  • اگر یک سمت صورت شما بزرگتر از سمت دیگر است، رفع این مشکل با کامپوزیت دندان یا لمینت دندان امکان پذیر نیست.

در این موارد باید به سراغ درمان های دیگر مثل ارتودنسی دندان یا جراحی فک یا گذاشتن چانه رفت.

ارتودنسی دندان با توجه به سن افراد می تواند با یک پلاک متحرک انجام شود که این کار بیشتر مناسب کودکان قبل از سن بلوغ است و برای رشد کم یا زیاد فکها تجویز می شود.

یا به صورت سیم های ثابت روی دندان ها باشد که می تواند دندان ها را جابجا کند تا در جای مناسب قرار بگیرند. این نوع درمان در بزرگسالی هم قابل انجام است و معمولا حدود یکی دو سال طول می کشد.

مقاله ای نوشته ایم تا با خواندنش در مورد انتخاب ارتودنسی یا لمینت دندان بهتر و راحت تر تصمیم بگیرید.

7. ریزسابی دندان: بعضی افراد دچار لکه های دندان هستند. در ریزسابی، با کمک یک اسید ملایم و خمیر که روی سطح دندان مالیده می شود، لکه ها برداشته می شوند.

8. درشت سابی دندان: گاهی لبه های دندانی ناصاف و ناهماهنگ است و قد دندانها با هم متفاوت است. یا گوشه های تیزی در دندان وجود دارد که آن را خشن و زشت می کند. در این شرایط با فرم دادن لبه های دندان در عرض چند دقیقه می توانیم نمای لطیف تر و زیباتری به دندانها بدهیم.

 

کار دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی به اینجا محدود نمی شود. ترمیم دندان ها با مواد مختلف مثل کامپوزیت دندان و آمالگام دندان بعد از برداشت پوسیدگی های دندانی، درمان مهمی است که اگر به تعویق بیفتد، نهایتا منجر به التهاب عصب دندان و درد و آبسه دندانی می شود.

 

هدیه دندانپزشکی ترمیم و زیبایی به شما، سلامت دندانها و زیبایی آن هاست.

 

WhatsApp